Yhteystiedot

Henkilökunta

Pauliina Takala

Pauliina Takala

Toimitusjohtaja

Puh. 044 288 2128
pauliina.takala@telkanhoiva.fi

Mirja Ikonen

Mirja Ikonen

Talous- ja palvelupäällikkö

Puh. 040 744 9787
mirja.ikonen@telkanhoiva.fi

Susanna Ojala

Susanna Ojala

Vastaava sairaanhoitaja

Puh. 040 753 4993
susanna.ojala@telkanhoiva.fi

Riina Kinnunen

Riina Kinnunen

Palvelupäällikkö

Puh. 040 5888 212
riina.kinnunen@telkanhoiva.fi

Arja Laine

Arja Laine

Kotihoidon palvelupäällikkö

Puh. 040 1959 888
arja.laine@telkanhoiva.fi

Jyväskylän sotainvalidien asuntosäätiö (1025149-5)

Telkäntie 2
40400 Jyväskylä
014 273 150
info@telkanhoiva.fi

Verkkolaskutusosoite/OVT

003710251495
Välittäjän tunnus: NDEAFIHH

Operaattori: Nordea

Paperilaskut

Jyväskylän sotainvalidien asuntosäätiö
c/o Tilitalo Aaltonen Oy
Tapionkatu 4 B 21

40100 Jyväskylä

Yhteydenotto

Nimi (pakollinen)

Sähköposti (pakollinen)

Aihe

Viesti

Telkänhoiva Oy (2250898-0)

Telkäntie 2C
40400 Jyväskylä
040 5888 212

Verkkolaskutusosoite/OVT

Telkänhoiva Oy
003722508980
Välittäjän tunnus: NDEAFIHH

Operaattori: Nordea

Paperilaskut

Telkänhoiva Oy
c/o Tilitalo Aaltonen Oy
Tapionkatu 4 B 21
40100 Jyväskylä

Palvelutalot

Telkänpesä
Telkäntie 2 AB
40400 Jyväskylä

Telkänpesän senioritalo 2C
Telkäntie 2 C
40400 Jyväskylä

Telkänsiipi
Telkäntie 2 D
40400 Jyväskylä

Kotihoidon toimipisteet

Keskustan alueen toimipiste, Jyväshoiva

Vapaudenkatu 43B, 40100 Jyväskylä
Puh. 040 580 1497

Keltinmäki-Keljonkangas alueen toimpiste

Pajatie 8, 40630 Jyväskylä
Puh. 040 588 8598

Palveluasumisen yhteystiedot

Toimitusjohtaja
Pauliina Takala, 044 288 2128
pauliina.takala@telkanhoiva.fi

Palvelupäällikkö
Mirja Ikonen, 040 744 9787
mirja.ikonen@telkanhoiva.fi

Vastaava sairaanhoitaja
Riina Kinnunen, 040 5888 212
riina.kinnunen@telkanhoiva.fi

Vastaava sairaanhoitaja
Susanna Ojala, 040 753 4993
susanna.ojala@telkanhoiva.fi

Telkänpesä keittiö ja päiväkeskus

Keittiö 040-5628799 Päiväkeskusohjaaja 040-7718744

Kotihoidon yhteystiedot

Toimitusjohtaja
Pauliina Takala, 044 288 2128
pauliina.takala@telkanhoiva.fi

Kotihoidon palvelupäällikkö
Arja Laine, 040 1959 888
arja.laine@telkanhoiva.fi

Keskustan alueen kotihoito
Maria Marjeta, 040 580 1497
maria.marjeta@telkanhoiva.fi

Keljo-Keltinmäki alueen kotihoito
Riikka Eskelinen, 040 5888 598
riikka.eskelinen@telkanhoiva.fi

Telkänterveys

Sairaanhoidon avovastaanotto
040 580 4424

Fysioterapian vastaanotto
0400 941 578